Siz de Onları Rezil Edin

FanClup.info olarak siz ziyaretçilerimize kendinizi büyük firmalara ezdirmeyin diyoruz. Bazı firmalar büyüdükçe karı arttıkça vatandaşı ezmeye ve vatandaşı soymaya çalışıyor. Bunu yapan öncelikli firmalar ise herkes seve seve kullanacak diye direten bankalar ve GSM şirketleri.

Yeni sloganımız. Şikayetlerinizi arttırın ve her ortamda onları rezil edin. Bazısı sadece mail atarak yada telefon ederek hakkını arıyor ancak bu durumda sürekli meşgul çalıyor. Sizi kaale alan yok. Bankalar halen haksız yere paranızı alıyor, hukuka aykırı olarak kredi kart aidatınızı geri ödemiyor, GSM şirketleri kontörlerinizi alıyor.

İşte sizlere tavsiyelerimiz şikayet varı kullanın ancak bu site sizin mesajınızı her zaman yazdığınız gibi yayınlamıyor siz bir de bize gönderin şikayetinizi sansürsüz olarak, web siteleri hakkında yorum yapabileceğiniz ve sizden başka kimsenin müdahale edemediği alexa diye bir site var. Firmayla ilgili sıkıntınızı biraz da oraya anlatın ve firmaya tek yıldız verin böylece web sitelerinin uluslararası alanda imajı sarsılacak ve aramalarda ilk sayfalardan arka sayfalara doğru ilerleyecek, şikayetinizi ilgili firmaya e-mail kanalı ile yüzlerce hatta binlerce kez gönderin. Ne zamana kadar şikayetiniz çözümleninceye kadar.