Hata
  • Bu görüntünün şablonu uygun değil. Lütfen bir site yöneticisi ile iletişim kurunuz.

Kısa Kaçamaklar

Bekar ve genç bir adamın sahip olabileceği en büyük zevk küçük kaçamaklar yaşamaktır. Ama eğer gerekli ambiansı sağlayamazsanız kaynakların çok kısa sürede kuruduğunu görürsünüz. Bunları kurutmamak için neler yapmak lazım?

İki adet kristal şarap bardağı

Unutmayın ki en ucuzundan bir şişe ekşi üzüm bile güzel bi kadehte bilimum Fransız şarabına beş basabilir.

İki büyük yumuşak havlu

Hatunun er yada geç elini yıkayacağını göz önünde tutarak o küçük, narin ellerin kirli ve taş kadar sert bir değmesini önlemeye çalışmalısınız. Düşünün bir kere bebek kadar yumuşak, bahar kokulu bir havluyla kurulanan eller beyne ne gibi mesajlar verecektir...
Mesaj 1- Bu temiz bir adam;
Mesaj 2- Evi de kendisi kadar temiz;
Mesaj 3- Havluları bu kadar güzelse kim bilir yatak örtüsü ne kadar güzeldir Bir şişe şampanya Genel olarak bir kadın evinde her zaman hazırda bekleyen bir şişe şampanyası bulunan bir erkeği spontan bir partner olarak görüyor.

Bir klasiğin posteri

Hatuna bir sanatsever olarak görünmeyi tasarlıyorsunuz. İlk önce şunu bilmelisiniz ki 1930\' lara ait bir reklam posteri, masmavi bir denizde ilerleyen beyaz bir gemiden her zaman daha fazla ilgi çeker. Böyle bir poster içinizdeki aykırı, yaratıcı ve artistik yanın hatun tarafından keşfedilmesi için bir anahtardır adeta.

Beş önemli kitap

Gerçeklerle yüzleşin. Hiçbir kadın başucunda \"çıplak kadınlar ve onları baştan çıkarma yolları\" tarzında kitaplar bulunan bir erkekle birlikte olmak istemez. Bir grup klasik kitap edinin ve hepsinin içine ayraş koyun, bazı sayfalarının köşelerini kıvırın.

Yaşayan bir şey

Kedi, köğek, çiçek, deniz atı...hiç fark etmez yeter ki hatuna yaşayan bir şeye dört günden fazla bakabildiğinizi kanıtlayın. Aile ve arkadaşların resimlerinin bulunduğu çerçevelerBabanızın ve annenizin gülümserken çektiğiniz bir resmi, mezuniyet töreninde çekilen bir kare veya geçen yaz rafting yaparken bir arkadaşınızın çektiği resim. Bunların hepsi sizin sosyal bir yanınızın olduğunu, insanlarla iletişiminizin kolay ve komplekssiz biri olduğunuzu kanıtlar.

Kitsch bir nesne

Siz sadece yakışıklı ve başarılı değilsiniz. Aynı zamanda esprili, yaratıcı ve keşfedilmeyi bekleyen bir yönünüz de var. Ortalığa bir yere hatunun görüp \"aman tanrım bunu da nereden buldun\" diyeceği bir şey yerleştirin. Çok ilginç bir hikayeyle de bu arzu objesini daha da ilginç kılın. Bu parçanın neredeyse sadece kendinizde olduğunu ona inandırın.

Yatak odasının tanzimi

\"Arslan yattığı yerden belli olur\" diye aptal ama bir o kadar da gerçekçi bir söz varıdr. Siz \"ben içkileri hazırlıyorum sen evi dolaş\" dediğiniz zaman onun ilk gideceği yer tabi ki çalışma odası olmayacaktır. Bu nedenle hatunun gelmesine bir gün kala yatak odanıza bir çeki düzen verin. Seçtiğiniz oda parfümünün biraz iç gıcıklayıcı olmasının bir zararı yok