İzin Verirsen Seni Sevmek İstiyorum

Diliyorum ki; gecelerin en soğuk yanı rüyalar olsun. Ne zaman uyanıp dönsem, gözlerim gözlerini görsün. İzin verirsen eğer, seni bir ömür boyu sevmek istiyorum.

Geceleri yanımda uyu istiyorum. Eve geldiğinde şık kurulmuş sofralar hazırlayayım, sen tut elimi öp, “ellerine sağlık” de istiyorum.

Akşamları koltuğa uzanıp yan yana, hatta zor olsa da aynı koltuğa sığışıp zorla, birlikte saçma bir filmi izleyip gülelim istiyorum. Ömrümün en keyifli anıları, senin yanında yaşananlar olsun istiyorum.

 

Gözlerimi kapatıp gittiğimde bu dünyadan, “ne yaptın orada?” diye soranlara; dolu dizgin, kana kana aşık oldum demek istiyorum.

İzin verirsen seni bu dünyadaki her şeyden fazla sevmek istiyorum. İçinde şefkat, ihtiras, kıskançlık, aşk, tutku, hasret, mutluluk ve huzur olan bir sevgiyi ellerine vermek istiyorum.

Hiç kavga etmeyeceğiz dersem yalan söylemiş olurum ama eğer elimi tutarsan, biraz hırçın ama çok mutlu bir sevda temenni ediyorum.

Ben seni sevmeyi bir yaz akşamında dalgaların sesini dinler gibi, kışın yağan karı seyreder gibi yaşamak istiyorum. Bedeninin her yanını tanımayı, seninle sevişirken artık ben olmamayı yaşamak istiyorum.

Ben seni çok sevmek istiyorum. Hayata dair en varsa hepsini birlikte yaşayalım, farklı ülkeler görelim, farklı yüzler tanıyalım, birlikte çoğalıp yaşlanalım ve kader izin verirse birlikte ölelim istiyorum.

Arkamızda güzel bir aşk hikayesi bırakalım ve hata yaşlandığımızda el ele parkta oturduğumuzu gören gençler bize özensin istiyorum.

Ben seni yaşadığım her gün sevmek istiyorum, izin verir misin?