Kadınların Yataktaki Sırları

 

Kadınların seks için önce kalbini ve beynini kazanmak ardından takdir, ilgi, sevgi ve şefkati üzerlerinden eksik etmemek gerekiyor… Bu sözler Psikolog Barbara De Angelis’a ait. Angelis, erkeklerin stresle baş edebilmek ve gerilimden kurtulabilmek için seks yaptıklarını söylüyor. Kadınlarınsa seks yapmaları için gerilimden ve stresten uzaklaşmalarının şart olduğuna dikkat çekiyor.

De Angelis, kadınların cinsel hayatlarıyla ilgili bilinmesi gerekenleri 4 maddede topluyor ve kadının seksüel sırlarını ortaya çıkarıyor:

 

Kadınlar önce beyin ve kalplerinden uyarılırlar.

Kadınların seks arzusu duymaları için, kendilerini rahatlamış ve tüm problemlerden arınmış hissetmeleri gerekir. Bu çok önemlidir.

Kadınlar, tahrik edilmekten çok hoşlanırlar.

Kadınlar seks konusunda aceleye getirilmekten nefret ederler.

Erkeklere öneriler:

Sevgi ve şefkat

Kadının kalbine giden yolda sevgi dolu ve şefkatli olmak zorundasınız. Eğer tutkulu bir cinsel yaşam arzu ediyorsanız, onun kalbini takdir, ilgi ve şefkatle doldurun.

Yatak dışı ilişki

Sevişmek için yatağa girmeyi beklemeyin. Unutmayın, bir kadının yataktaki arzusunun miktarını belirleyen onunla yatak dışındaki ilişkinizde olup biten her şeydir.

Ön sevişme

Usta bir duygusal ön sevişmeci olun. Onu rahatlatmak için ne yapabileceğinizi sorun. Onu neyin seksi ve feminen hissettirdiğini bulun. Mum mu, iç çamaşırı mı, içi köpüklü bir banyo mu, masaj yağları mı?

İşte ideal erkek

Aşağıda sayılan özelliklerin birkaçını bile yapısında barındıran erkek, kadınların kalbini fethediyor… E, tabii bu özelliklerin hepsine sahip olanlar ise kadınlar aleminde ‘ilah’ sayılıyor…

Yavaş sevişip, güzel öpüşen,

Kadınla yatakta konuşan,

Gözleriyle bir kadına onu çok sevdiğini anlatabilen,

Kadını soymaya vakit harcayan,

Dokunurken uyarmayı becerebilen ve bundan hoşlanan,

Bir kadının saçına babasından farklı dokunabilen,

Bir kadının yatakta ve onun dışında ne istediğini keşfetmesine fırsat veren,

Cinsel açıdan bir kadını baştan ve yoldan çıkarmayı bilen,

Kendilerini fiziksel olarak sevişmeye hazırlayan,

Bir kadına kendini her fırsatta güzel hissettiren,

Masaj yapmayı bilen…